About

Nazywam się Agata Oszmałek i stworzyłam ten blog, aby dzielić się moimi doświadczeniami życiowymi oraz pasją do biegania. Dzięki temu już nikt nie może mi przypisać słów czy myśli, których nie wypowiedziałam, ani które nigdy nie przyszły mi do głowy. Tak czynią tylko mali i toksyczni ludzie, którzy niczego nie potrafią osiągnąć uczciwą drogą, z poszanowaniem dla innych. Jeśli ktoś nie wie, o czym piszę, to polecam tekst o Bercie.

Nie ma zdarzeń i emocji, których nie da się wybiegać, lub których nie da się opisać. Nie można im także pozwolić umrzeć, bo wówczas również i część nas gaśnie, niszcząc od środka. Na wiele rzeczy nie mamy wpływu, wówczas jedyne co nam pozostaje, to opowiedzieć te zdarzenia.

Rzucam także wyzwanie blogerom, którzy interesują się tylko sobą i sprzedają swoje życie osobiste, ponieważ uważam, że jest to bardzo poważny problem społeczny. Tym samym nie sprawdzam ilości wejść, ani polubień, które potrafią jedynie kreować fejkową rzeczywistość, czy kicz.

Jeżeli kogoś interesują inne kwestie, to zapraszam na pozostałe blogi:

krytyczno-polityczny

społeczno-literacki

twórczodarwishowski

podróżniczo-palestyński

o nauce języków

Poza tym fascynuje mnie poznawanie nowych ludzi, ich języków i szeroko pojętej kultury. Choć najbardziej lubię literaturę faktu, na potrzeby moich kursów, potrafię stworzyć nieskończoną liczbę historii, tak, aby nauka już nigdy nie była nudna, pozbawiona sensu i kontekstu, jak to bywało, gdy sama byłam uczniem czy studentem.

Reklama